سلام.
بلا خره امتاحانا تموم شدو من حالا میتونم یه نفس راحت بکشم.از همه کسایی که تو این مدت به اینجا سرزدنو دیدن از آپ خبری نیست معذرت میخوام.دیگه تکرار نمیشه.الانم یه ترفند واسه نصب ویندوز براتون دارم.برای خودم جالب بود.شما هم استفاده کنیین.
شاید تا به حال براتون پیش اومده باشه که بخواین ویندوز XP و 98 روبا هم روی یک درایو نصب کنید. یا اینکه ویندوز 98 در دسترس نباشه و مجبور باشید ویندوز XPرا موقتا نصب کنید تا بعدا ویندوز 98 را پیدا کرده و نصب کنید. اگر مثل من باشید تا چند شب پیش این مشکل همیشگی من بود. اما راه حل: خیلی راحت! به قول بچه ها یه شوک به درایو C با دیسکت یا سی دی راه انداز 98 می دیم. یعنی از روی دیسکت یا سی دی بوت ویندوز 98 کامپیوتر را بالا می آوریم و سپس دستور فرمت را به شکل زیر بر روی درایو فعال (که معمولا همان C است) اجرا می کنیم: format c:/q/s در مرحله بعد سی دی ویندوز XP را داخل سی دی درایو گذاشته و از روی آن بوت می شویم و نصب ویندوز XP روتمام می کنیم. الان اگه از روی هارد بوت شویم در ابتدای کار 2 گزینه را می بینیم یکی ورود به ویندوز XP و در زیر آن ورود به Microsoft Windows. حال هر زمان مایل به نصب ویندوز 98 بودیم از روی سی دی آن بوت می شیم و نصب ویندوز 98 را شروع می کنیم. حال هم می توانیم آن را در همان درایوی که ویندوز XP را نصب کرده ایم نصب کنیم و هم می توانیم آن را در درایو دیگری نصب کنیم.
امید وارم به دردتون خورده باشه

/ 10 نظر / 24 بازدید
حالا

خوب بود. مشکل من یکی رو که رفع کرد[لبخند]

کمیلی

خوب بود.خوشم اومد

حسین

سلام مطالب جالبی داری واقعآ کاربردین فقط کاش یه کم زود تر آپشون میکردی

huggy or m2a

سلام وب خوبی داری بهاره جان به وب من و روشنک ( سیمز 47 ) سر بزن ممنون میشم .

signator

سلام بهاره میگم واسه آپیه فکری بکن گلم خیلی وقته نیستی

خوبه بهاره

میلاد

شرمنده واقعا وب بدرد نخوری داری

takhalof

سعی کن از مطالب سایت های بقیه کش نری و بزاری تو وبلاگ خودت اینو آویزه ی گوشت کن اگر هم خواستی منو با اسم computer بلینک و بهم خب بده takhalof

احسان

سلام وبلاگ جالب داری به وبلاگ منم سر بزن منتظ نظراتت هستم ehsan1995.mihanblog.com

علی

سلام وبلاگت خیلی بدرد نخره هیچکدوم از مشکلاتم رو رفع نکرد